Η Μουσική μας | --- |
|
Αναζήτηση | |
|
Σύνδεση | Δεν είστε μέλος; Μπορείτε να γίνετε εδώ. Σαν μέλος έχετε επιπλέον δυνατότητες όπως αποστολή και διαχείριση θεμάτων, και αποστολή σχολίων με το όνομα σας. |
|
Ημερολόγιο | Γενέθλια: Benighted (41), Καθόδιος (φλουτσ) (42), credence (41), Pavlett (43), ZESIR (40), varnaviskos (42), fifis (42), zouzou_klmt (37), merllin (47), Barbara Staind (33), panagisdimakis (39)
Δείτε όλο το μήνα... |
|
Συνδεδεμένοι | Aυτή τη στιγμή σε σύνδεση συνολικά 596 άτομα:
Στο Στέκι: 552 άτομα ( και 552 μη-μέλη)
Στη Συζήτηση:
Στις κυρίως σελίδες: 44 άτομα. |
|
| |
| |
Βαθμός Άρθρου | Μέσος βαθμός: 3.45 Ψήφοι: 11
|
|
|
| Οι παρατηρήσεις είναι ιδιοκτησία του αποστολέα. Δεν ευθυνόμαστε για το περιεχόμενο τους. |
|
|
Δεν επιτρέπεται η αποστολή σχολίων για τα Μη-Μέλη, αν θέλετε, μπορείτε να γίνετε μέλος εδώ. |
|
Re: Μελίνα Κανά - Προσπαθώ να κινηματογραφήσω τους στίχους (Βαθμός: 1) από Shu_Ji , 17/01/07, 06:13 (Πληροφορίες Χρήστη | Αποστολή μηνύματος) | εχει γίνει ένα μικρότυπογραφικό λάθος και ζητώ συγγνώμη! Η αδερφή της Μελίνας Κανά είναι η Λιζέτα Καλημέρη , όχι Νικολάου.
Ζητώ συγγνώμη. |
|
|
|